KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
Přihláška do KCHT
Členské příspěvky
Základní informace
Historie
Organizační řád
Stanovy
Osobní údaje
Zařazení do chovu
Popisný svod
Doporučení ke krytí
Seznam chovných psů
Zdravotní vyšetření
Kluboví šampioni
Podmínky šampionátů
Klubové výstavy
Archiv
Zkouška Po výstřelu
Klubové zkoušky
Soutěž Nejlepší teriér
Seznam a popis
Fotogalerie
Archív
Zvláštní Zpravodaj
Články
Formuláře
Poradci chovu
Redakce
Výbor KCHT
Propagace
OdkazyAKTUALITY: Databáze zdrav. vyšetření

Databáze zdravotních vyšetření

Na našich stránkách se objevila nová rubrika. Nazvali jsme ji "Zdravotní vyšetření" a pokud si ji otevřete, najdete určitou podobnost se seznamem chovných psů. I zdravotní vyšetření jsou seřazena podle plemen a je možné v případě neúplných údajů posílat přímo na můj mail informaci o tom, co je třeba doplnit.

Rubrika zdravotní vyšetření se ale od seznamu chovných psů také dost liší. V prvé řadě není určena jen pro psy, ale je možné do ní zařazovat i fenky. Psi i feny se do databáze zařazují bez ohledu na to, zda jejich majitel je či není členem našeho klubu. Databáze psů a fen se zdravotním vyšetřením se bude doplňovat, ale nebude se mazat. Snahou KCHT je vytvořit takový přehled psů a fen, aby případný zájemce mohl zjistit, jak na tom v této oblasti předci jeho psa či fenky jsou.

Zařazování do databáze nepodléhá žádnému poplatku, zdravotní vyšetření je ale třeba doložit (fotokipii PP nebo fotokipii protokolu o vyšetření).Podklady včetně fotokopie PP je možno zasílat mailem nebo poštou (vticha@volny.cz, Vladimíra Tichá, Na Pernikářce 30,160 00 Praha 6).

Na místě je asi připomenout, že zdravotním vyšetřením je myšleno vyšetření zaměřené na dědičně podmíněné choroby např. na dysplazii kyčelního či loketního kloubu, luxaci pately, PRA, hluchotu atd.

Vladimíra Tichá

AKTUALITY
Zaslat příspěvek

31.07.2020 
Pilotní web
pro zájemce

30.07.2020 
Platby v DogOffice
KV Mladá Boleslav

28.07.2020 
KV Zetor Brno
Krajská výstava

28.07.2020 
Omluva manchesterům
omluva


14.07.2020 
Výstava Jívová
kruhy

30.06.2020 
PJRT Konopiště
Poslední uzávěrka

více...

© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 4.8.2020, Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o.