KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
Nový pilotní web
Přihláška do KCHT
Členské příspěvky
Základní informace
Historie
Organizační řád
Stanovy
Osobní údaje
Zařazení do chovu
Popisný svod
Doporučení ke krytí
Seznam chovných psů
Zdravotní vyšetření
Kluboví šampioni
Podmínky šampionátů
Klubové výstavy
Archiv
Zkouška Po výstřelu
Klubové zkoušky
Soutěž Nejlepší teriér
Seznam a popis
Fotogalerie
Archív
Zvláštní Zpravodaj
Články
Formuláře
Poradci chovu
Redakce
Výbor KCHT
Propagace
OdkazyAKTUALITY: Prosba

Vážení přátelé teriérů,

asi jste zaznamenali, že moje mamka, matrikářka klubu, onemocněla. Postihl jí prasklý apendix, v podstatě náhodou jsem jí nalezl doma v zuboženém stavu, následovaly 3 narkózy a operace, nyní se snaží zmátořit v rehabilitačním sanatoriu. Ale vzhledem k jejímu věku to jde pomalu.
Mamka má roztomilou patterdale teriérku Eimi. Sám mám doma jiného psíka a tři děti, Eimi jsme si sice vzali, ale je mi jasné, že jí nemůžeme dát tu péči, kterou by potřebovala. Proto se na vás obracím, zda by někdo nestál o její společnost. Neumím odhadnout, jestli mamka bude schopná se o Eimi ještě někdy starat, já bych řekl, že šance jsou tak půl na půl. Když to půjde dobře, bylo by to tak na dva tři měsíce. Když to nepůjde, tak nastálo (a nebo mi jí vrátíte...).
Eimi je přítulná fenka, miluje lidi a mazlení, nemá ráda jiné fenky, psy celkem snese. Ale je to pytel blech - neposedí, nepostojí, pořád se plete pod nohama, pořád chce být u vás, má radost z každého momentu, kdy si jí všimnete. Při tom ale nezapomíná být teriér, což se pozná, když jde okolo plotu jiná fenka. Když si jí večer u televize dáte na klín, spokojeně tam usne. Eimi moc neřeší, u koho zrovna je, hlavně že dostane nažrat :-).
Tak pokud byste někdo měl zájem, zavolejte mi prosím na číslo 608384263 nebo napište na e-mail jiri.beranek@berold.cz.

Jiří Beránek
 

AKTUALITY
Zaslat příspěvek

11.10.2020 
7. vánoční výstava
spuštěno přihlašování

22.09.2020 
Pilotní web
pro zájemce

08.09.2020 
Vstupní listy ke stažení
KV Mladá Boleslav

04.09.2020 
Zpravodaj KCHT

26.08.2020 
Klubová MB
statistika

13.08.2020 
UPOZORNĚNÍ!
Uzávěrky výstav

12.08.2020 
Výsledky výstav

více...

© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 24.10.2020, Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o.