KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
AKTUALITY: SV-velký úspěch českého welshe

Velký úspěch zaznamenla na Světové výstavě fenka welshe. Moc gratulujeme a informaci majitelky a chovatelky uvádíme v plném znění.

 Vladimíra Tichá

Světové výstavy v Amsterdamu jsem se zúčastnila s naši malou Queen od Guvernéra (necelých 6 měsíců) na její úplně první výstavu a to do třídy štěňat.
Vůbec jsme nečekala, že budou štěňata v závěrečných soutěžích kde nastoupilo 25 nejkrásnějších štěňátek toho dne z FCI skupin 1, 3 a 4. 
O to větší radost a velké překvapení bylo, když nás pan rozhodčí Massimo Inzoli (I) vybral do užšího výběru 6. štěňátek a v zápětí Queen získala první místo a titul BOD Minor Puppy.
© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 19.4.2019