KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
AKTUALITY: Pozor výstava v ČB nebude!!!
10.3.2020 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ 
Vláda - Bezpečnostní rada státu - Vzhledem k vývoji epidemie v Evropě jsme se rozhodli k dalším mimořádným opařením.  S účinností od 10. března od 18 hodin se zakazují divadelní, hudební, filmová představení a sportovní, náboženské akce a umělecká představení přesahující účast 100 osob!!! 
TZN. VÝSTAVA V SOBOTU 14.3.2020 SE KONAT NEBUDE
Další informace dodáme později.
 
Toto upozornění jsme obdrželi od pořadatelů Oblastní výstavy v Č.Budějovicích a v praxi to znamená, že se Klubová výstava KCHT bez zadávání titulu Klubový vítěz 14.3.2020 nekoná. Je nám to líto, všichni jsme se do Českých Budějovic těšili. Pokud to půjde, budeme se snažit uspořádat výstavu v náhradním termínu.
                                 Vladimíra Tichá
© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 31.5.2020, Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o.