KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
AKTUALITY: Zpravodaj KCHT

Vážení členové,

ptáte se, kdy vyjde Zpravodaj. Ten, který dostáváte  v květnu každého roku, letos nepřijde. V podstatě jsme do něj nemohli dát aktuální informace, protože se vše stále měnilo. To co bylo důležité, např. změna přístupu k vydávání krycích listů, bylo dáno na web klubu a posíláno newslettrem. Problémy byly i s poštou a tak výbor KCHT rozhodl, že se jedno číslo Zpravodaje vynechá.  Momentálně se chystá číslo letní. Věříme, že se bude líbit.

                       Vladimíra Tichá.

 


Pokud vám v minulosti Zpravodaj nedorazil, kontaktujte prosím co nejdříve matrikáře pro ověření správnosti údajů. Lucie Tylová, westik@westik.cz.

Uzávěrka adres je 9. 7. 2020.

© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 24.9.2020, Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o.