KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
Nový pilotní web
Přihláška do KCHT
Členské příspěvky
Základní informace
Historie
Organizační řád
Stanovy
Osobní údaje
Zařazení do chovu
Popisný svod
Doporučení ke krytí
Seznam chovných psů
Zdravotní vyšetření
Kluboví šampioni
Podmínky šampionátů
Klubové výstavy
Archiv
Zkouška Po výstřelu
Klubové zkoušky
Soutěž Nejlepší teriér
Seznam a popis
Fotogalerie
Archív
Zvláštní Zpravodaj
Články
Formuláře
Poradci chovu
Redakce
Výbor KCHT
Propagace
OdkazyAKTUALITY: Zvláštní zpravodaj KCHT 2009

Vážení přátelé teriérů, vážení chovatelé, milí kolegové!

Při příležitosti 85. výročí založení našeho Klubu chovatelů teriérů opět připravujeme k vydání zvláštní číslo Zpravodaje. Najdete v něm historii našeho klubu, historii chovu jednotlivých plemen, znění standardů, povídání o výkonu našich teriérů a další zajímavosti.

Prostě představíme v něm nejen naše čtyřnohé kamarády, ale také naši činnost. Přesněji řečeno – vaši činnost. Kdo se plným právem pyšní úspěchy svého psa či své feny, kdo našim chovům pomáhá jako specializovaný veterinář, psí kadeřník či dodavatel krmiv nebo nejrůznějších pomůcek – ten by rozhodně neměl chybět v chystaném zvláštním čísle Zpravodaje KCHT. A už vůbec by v něm a v jeho Adresáři neměly chybět naše chovatelské stanice.

Zvláštní číslo Zpravodaje dostanou do rukou nejen naši členové, ale rozletí se doslova po celém světě. Adresář zveřejníme také na našich webových stránkách. Nenechte si ujít příležitost navázat přátelství a chovatelskou spolupráci s kolegy ze zahraničí či třeba „jen“ z druhého konce republiky!

Pošlete nám aktuální informace o vás, objednejte si zvýraznění zápisu či připojte svůj inzerát. Dostanete se do adresáře všech, kdo v chovu teriérů něco znamenají.


Josef Říha, předseda

Další informace a objednávku inzerce naleznete ve Zpravodaji KCHT 3/2008 nebo si jí můžete stáhnout zde.

(Pro uložení souborů klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Uložit jako. Soubory jsou v .doc nebo v PDF. Program Adobe Reader pro ty z vás, kteří ho ještě nemáte.)

AKTUALITY
Zaslat příspěvek

31.10.2020 
2. uzávěrka v pátek 13.11.!
Vánoční výstava

26.10.2020 
Členské příspěvky
až od 1.11.2020

22.09.2020 
Pilotní web
pro zájemce

08.09.2020 
Vstupní listy ke stažení
KV Mladá Boleslav

04.09.2020 
Zpravodaj KCHT

26.08.2020 
Klubová MB
statistika

13.08.2020 
UPOZORNĚNÍ!
Uzávěrky výstav

více...

© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 31.10.2020, Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o.