KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
Přihláška do KCHT
Členské příspěvky
Základní informace
Historie
Organizační řád
Stanovy
Osobní údaje
Zařazení do chovu
Popisný svod
Doporučení ke krytí
Seznam chovných psů
Zdravotní vyšetření
Kluboví šampioni
Podmínky šampionátů
Klubové výstavy
Archiv
Zkouška Po výstřelu
Klubové zkoušky
Soutěž Nejlepší teriér
Seznam a popis
Fotogalerie
Archív
Zvláštní Zpravodaj
Články
Formuláře
Poradci chovu
Redakce
Výbor KCHT
Propagace
OdkazyPŘIHLÁŠKA DO KLUBU CHOVATELŮ TERIÉRŮ 

Máte-li zájem stát se členem Klubu chovatelů teriérů, prosíme vyplňte následující přihlášku a odešlete jí. Zašleme Vám potvrzení s údaji pro zaplacení členských příspěvků (300 Kč) a jednorázového zápisného (200 Kč). Po zaplacení se stanete členy Klubu chovatelů teriérů, členství Vám bude potvrzeno elektronicky.

Prosíme přečtěte si Stanovy Klubu chovatelů teriérů. Podmínkou členství v Klubu chovatelů teriérů je dodržování těchto Stanov Klubu a dodržování Organizačního a zápisního řádu klubu.


Mám zájem stát se členem Klubu chovatelů teriérů a potvrzuji, že budu dodržovat Stanovy Klubu chovatelů teriérů a mnou zadané údaje jsou pravdivé.

Prohlášení Klubu chovatelů teriérů: Prohlašujeme, že veškeré osobní údaje, které nám přihláškou oznámíte, používáme pouze pro potřebu vedení evidence členů v databázi, nejsou používány pro jiné účely a jiným členům tyto informace nesdělujeme. Toto ujištění se vydává dle Zákona č.101/2000Sb. o ochraně

Pohlaví:
Jméno:
Příjmení:
Titul:
Ulice:
Číslo:
Město:
PSČ:
Datum narozeni:
Státní příslušnost:
Tel.:
E-mail:
Chovám plemeno:
Potvrzovací obrázek:


* Pro úspěšné odeslání registrace musíte do toho políčka vepsat text z obrázku nad políčkem. Dodržte pořadí a velká i malá písmena! (Tímto způsobem zabraňujeme internetovým robotům, aby nezneužívaly náš formulář, děkujeme za pochopení.)
 
AKTUALITY
Zaslat příspěvek

15.07.2019 
70. klubová v.
online přihlašování

14.07.2019 
PJRT Konopiště
statistika


26.06.2019 
Veselíčko
obsazení kruhů

21.06.2019 
Dny BRT 2019
výsledky

18.06.2019 
Mimořádný Zpravodaj
statistika

11.06.2019 
Poslední uzávěrka!!!

více...

© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 18.7.2019