KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
Nový pilotní web
Přihláška do KCHT
Členské příspěvky
Základní informace
Historie
Organizační řád
Stanovy
Osobní údaje
Zařazení do chovu
Popisný svod
Doporučení ke krytí
Seznam chovných psů
Zdravotní vyšetření
Kluboví šampioni
Podmínky šampionátů
Klubové výstavy
Archiv
Zkouška Po výstřelu
Klubové zkoušky
Soutěž Nejlepší teriér
Seznam a popis
Fotogalerie
Archív
Zvláštní Zpravodaj
Články
Formuláře
Poradci chovu
Redakce
Výbor KCHT
Propagace
Odkazy5. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PLEMEN
JACK & PARSON RUSSELL TERIÉR

sobota 23. 8. 2014 Konopiště

se zadáním titulů CAJC, CAC, res. CAC, CCJ, CC, CCVBOJ, BOVBOB a Vítěz speciální výstavy v areálu přírodního parku zámku Konopiště.

konopiste2.jpg--- Obrázek není v databázi ---


V. Speciální výstava plemen Jack Russell a Parson Russell Terrier

23.08.2014 se v hezkém a klidném prostředí přírodního parku u zámku Konopiště konala V. Speciální výstava pro plemena Parson Russell teriér a Jack Russell teriér.

   Pozváni byli dva zahraniční rozhodčí, pan Vladimir Čairovič, který je spolumajitelem ch.st. Heartily a dlouholetý chovatele nejen Jack Russell teriérů a pan Milivoje Uroševič, taktéž ze Srbska, jenž je známým a uznávaným rozhodčím a jako každý rok nechyběla ani paní Vladimíra Tichá.

   Celkem se nám přihlásilo 167 psů, 69 parsonů a 98 jacků, což jsou opravdu krásná čísla a vyšší než v roce loňském.

   Paní Vladimíra Tichá tak posoudila 23 štěňátek a dorostu plemene Parson Russell teriér a Jack Russell teriér. Pan Vladimir Čairovič posoudil 82 Jack Russell teriérů a pan Milivoje Uroševič posoudil 61 Parson Russell teriérů.  Doufám, že vystavovatelé byli spokojení, a i když zrovna nedostali známku výborná, odnesli si z kruhu opravdu velké množství dárků. Obzvlášť milá byla jako vždy soutěž Dítě a pes, ve které se nám představilo velké množství dětí od 3 do 9 ti let se svými čtyřnohými kamarády.

   Titul BOB byl v kruhu Parson Russell teriérů zadán mladé fence Bizzy Life Victory, chovatelka Lucie Chocholová, majitel Tomáš Pospíšil, titul BOB si u Jack Russell teriérů odnesl psík jménem BonBon Funny Pack, chovatelky a majitelky Ireny Kozákové, který také získal titul Nejlepší Russell teriér výstavy 2014. Titul Nejlepší štěně výstavy vyhrála PRT fenka Gee Zoe Ritakim, chovatelka Natálie Janulíková, majitelka Eva Hrušková, titul Nejlepší dorost výstavy obdržel JRT Flash Jack Bohemian Touch chovatelky a majitelky Jiřiny Mičulkové a Nejlepším mladým výstavy 2014 se stal taktéž JRT I Rock Ruby Original Master´s Voice, chovatelka Veyssiere Cathy a majitelka Jana Krejčířová.

   Tímto všem vítězům ještě jednou gratuluji a pevně doufám, že se v tak hojném počtu sejdeme i v roce příštím a strávíme opět fajn den ve společnosti lidí, které spojuje společný zájem jménem RUSSELL TERRIER.

Kateřina Rovenská
www.parson-jack-russell.cz
Poradce chovu pro JRT a PRT

jrt14_baby.jpg  jrt14_puppy.JPG  
Foto1&2: BIS Baby - BIS Puppy

jrt14_junior.JPG  jrt14_bis.jpg
Foto3&4: BIS Junior - Best in Show

AKTUALITY
Zaslat příspěvek

22.09.2020 
Pilotní web
pro zájemce

08.09.2020 
Vstupní listy ke stažení
KV Mladá Boleslav

04.09.2020 
Zpravodaj KCHT

26.08.2020 
Klubová MB
statistika

13.08.2020 
UPOZORNĚNÍ!
Uzávěrky výstav

12.08.2020 
Výsledky výstav

30.07.2020 
Platby v DogOffice
KV Mladá Boleslav

více...

© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 24.9.2020, Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o.