KLUB CHOVATELŮ TERIÉRŮ
ANGLICKÝ TOY TERIÉR * AUSTRALSKÝ SILKY TERIÉR * AUSTRALSKÝ TERIÉR * BEDLINGTON TERIÉR * BORDER TERIÉR * ČESKÝ TERIÉR * DANDIE DINMONT TERIÉR * GLEN OF IMAAL TERIÉR * IRSKÝ SOFT COATED WHEATEN TERIÉR * IRSKÝ TERIÉR * JACK RUSSELL TERIÉR * JAPONSKÝ TERIÉR * KERNTERIÉR * KERRY BLUE TERIÉR * LAKELAND TERIÉR * MANCHESTER TERIÉR * NORFOLK TERIÉR * NORVIČ TERIÉR * PARSON RUSSELL TERIÉR * PATTERDALE TERIÉR * SEALYHAM TERIÉR * SKAJTERIÉR * SKOTSKÝ TERIÉR * TOY FOXTERIÉR * VELŠTERIÉR * WEST HIGHLAND WHITE TERIÉR
inzerce KCHT
komerční inzerce
ztráty a nálezy
Přihláška do KCHT
Členské příspěvky
Základní informace
Historie
Organizační řád
Stanovy
Osobní údaje
Zařazení do chovu
Popisný svod
Doporučení ke krytí
Seznam chovných psů
Zdravotní vyšetření
Kluboví šampioni
Podmínky šampionátů
Klubové výstavy
Archiv
Zkouška Po výstřelu
Klubové zkoušky
Soutěž Nejlepší teriér
Seznam a popis
Fotogalerie
Archív
Zvláštní Zpravodaj
Články
Formuláře
Poradci chovu
Redakce
Výbor KCHT
Propagace
Odkazy



12. 12. 2015 2. vánoční krajská výstava KCHT Praha

Kompletní výsledky plemen

----------------------------------------------------

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

Junior Handling 1. kategorie
1. Slečna a west - Sandra Vacková
2. Slečna a kern - Kateřina Šimánková
3. Slečna a irský teriér - Kateřina Rezková

Junior Handling 2. kategorie
1. Mladík a norfolk
2. Slečna a skotský teriér

 
Nejlepší chovatelská skupina
1. Kern (5) Hoity-Toity Gang
2. Parson (4) Ritakim
3. Norwich (6) Honey Goblin
 
Nejlepší pár
1. Kern (3) Quickly Trumpington's, Extra for Fulfilled Wish Cairn-Lady's
2. Jack (1) Billboard Big Scotty's Dream, Delilah Big Scotty's Dream
3. Manchester (4) Double Power z Vejřího hnízda, Dreams Come True z Vejřího hnízda
 
Nejlepší plemeník
1. WHWT (1) Karamynd Goes to Star West

Nejlepší z třídy čestné
1. Kern teriér (37) Ganymedes Hoity-Toity Gang
2. Manchester teriér (122) Thunder Dragon Barton

Nejlepší štěně
1. norfolk (128) Wali Bohemia Enjoy
2. Kern (38) Aywa Saliget' Secret
3. Irský t. (76) Kesu z Hodějovských strání
 
 
Nejlepší dorostenec
1. Parson (153) Easy Ethan z Jeřeně
2. Kern (39) Aileen Ascon Bohemia
3. Norwich (135) Aston od Fajenky
 
Nejlepší mladý jedinec 
1. Kerry (111) Nareene Blue Star Dvomaro
2. Silky (2) Dress Code Silk of Bohemia
3. Velš (190) Legenda od Guvernéra
 
Nejlepší veterán
1. West (201) Arny Ganča Paty
2. Silky (6) Excelence Ramkas
3. Soft (69) Alisha Ochey Wheaten Lulaby
 
Nejlepší nízkonohý teriér 
1. Australský silky (4) Peerless Prince Bohemia Xsantia
2. Norwich (150) Baileys Vertragus
3. West (196) Perry Mateus Blataj
 
Nejlepší vysokonohý teriér
1. Lakeland (118) Blossom Sun Flower Slicey
2. Kerry (113) Moray Blue Peril Dvomaro
3. Manchester (120) Double Power z Vejřího hnízda
 
Vítěz výstavy 2015
1. Australský silky (4) Peerless Prince Bohemia Xsantia
 
Bez záruky. Případné opravy zasílejte na westik@westik.cz

2015vanocni.JPG

AKTUALITY
Zaslat příspěvek

21.03.2019 
Nevyjasněné platby
aktualizace

20.03.2019 
ZMĚNA ÚČTU

17.03.2019 
Cruft´s 2019 a DDT

13.03.2019 
Pozvanka -ocni choroby

08.03.2019 
Matrika
omezení dostupnosti

04.03.2019 
Klubová v. ČBudějovice
kompletní výsledky

24.02.2019 
Aktualizace
výstava & diplomy

více...

© KCHT 1999 - 2017. Datum poslední aktualizace 21.3.2019