Klub chovatelů teriérů

10.12.2022 10.12.2022

BIS

BIS:  Time Stands Still Ricochet - australský silky teriér

Nejlepší nízkonohý teriér:

Time Stands Still Ricochet - australský silky teriér

2. místo: Amanda Krásná louka - anglický toy teriér

3. místo: Hoppípolla Ann Puzzle - Jack Russell teriér

Nejlepší vysokonový teriér:

Branwen Hill of Tara - kerry blue teriér

2. místo: Atila Gold Akrim - lakeland teriér

3. místo: Fire Fairy Alujza - manchester teriér

 

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

Mladý vystavovatel 9-13 let (Tichá)
1. Elen Bartoňová - skotský terier
2. Klára Kvasnička- border teriér
3. Vitali Jorda - parson russel

Mladý vystavovatel 13-17 let (Tichá)
1. Ester Michálková- skotský terier

Nejlepší chovatelská stanice (Nováková)
1. Krásná louka - anglický toy
2. Silk of Bohemia - australský silky
3. Lulabi - irský software coated

Nejlepší pár  (Rovenská)
1. Cairn terier
Urun Hoity-Toity Gang - č. 100
Arian Hoity-Toity Gang - č. 102
2. Jack Russel
Red Roy z Andělskohorska- č.178
Lara z Andělskohorska - č.212
3. Border teriér
Dellingr zpod Chlumských hájů - č.36
Sabina Lovec z Dračína - č.92

Nejlepší štěně  (Kubík)
1. Bohemia Treasure Cordis Venatore - parson - č.259
2. Zakintos  Sienatori - west - č.316
3. Capuccino Krásná louka - anglicky toy - č.1

Nejlepší dorostenec (Hlúšková)
1. Just Jake Galahad`s Guarduan - irský terier - č.144
2. Des`ree od Hadiho potoka - jack russel -  č.188
3. Eliška Pupulu - český teriér - č.109

Nejlepší mladý jedinec (Nováková)
1. Uriash Devil Blue Dvomaro - kerry blue - č. 218
2. Olympia L`etiole Ju - Jack russel - č.201
3. Winnie the Pooh Terrierix - velš - č. 305

Nejlepší veterán (Hlúšková)
1. Christy Klatovský karafiát  - west - č. 351
2. Tajný Mist Made for Damikon Collette - australský silky - č. 13
3. Don Dexigo Majesco - skotský terier - č. 289

Přehlídka čestných tříd (Rovenská)
1. Betterfly Kalifa Bohemica - český terier - č. 114
2. Nugget Kozlík Ritakim - parson russel - č. 258
3. Azzaro Candys Bohemica - anglicky toy - č. 3

Nejlepší nízkonohý terier (Kubík)
1. Time Stands Still Ricochet - australský silky - č. 9
2. Amanda Krásná louka - anglicky toy - č. 7
3. Hoppípolla Ann Puzzle - jack russel - č. 214

Nejlepší vysokonohý terier (Hlúšková)
1. Branwen  Hill of Tara - kerry blue - č. 220
2. Atila Gold Akrim - lakeland terier - č. 221
3. Fire Fairy Aluzja - manchester terier - č. 230

Nejlepší terier výstavy (Tichá)
Time Stands Still Ricochet - australský silky terier - č. 9

 

 

Informace o výstavě

Typ výstavy:
Krajská klubová
Klub:
KCHT
Město / země:
Praha / CZ
Uchovňující:
Ano
Dokumenty:
propozice_vanocni_2022.pdf, ObsazeniKruhu-26043.pdf
Uzávěrka:
I. 28.10.22, II. 11.11.22, III. 16.11.22

Výsledky výstavy

Pes / Fena Třída Ocenění Jméno Rozhodčí
ATT Pes štěňat VN1 Capuccino Krásná louka Iveta Nováková / CZ
ATT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Arthur Krásná louka Iveta Nováková / CZ
ATT Pes čestná V1, Vítěz třídy Azzaro Candys Bohemica Iveta Nováková / CZ
ATT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Blueberry Krásná louka Iveta Nováková / CZ
ATT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Stonemeadow's Forget Me Not Iveta Nováková / CZ
ATT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Amanda Krásná louka Iveta Nováková / CZ
SIT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Ricochet Time Stands Still Iveta Nováková / CZ
SIT Pes otevřená V2 Hades El Damikon Iveta Nováková / CZ
SIT Pes čestná V1 Dress Code Silk of Bohemia Iveta Nováková / CZ
SIT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Chloe Silk of Bohemia Iveta Nováková / CZ
SIT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Fleur Fatale Silk of Bohemia Iveta Nováková / CZ
SIT Fena veteránů V1, CCV Tawny Mist Made for Damikon Collette Iveta Nováková / CZ
BDT Pes vítězů VD1 Danny Von-Ebingen Iveta Nováková / CZ
BDT Pes veteránů VD1 Guard Slovanský Perun Iveta Nováková / CZ
BDT Fena mladých V1, CCJ Beya Gal Clarissimus Iveta Nováková / CZ
BDT Fena mladých V2 Baroushka Gal Clarissimus Iveta Nováková / CZ
BDT Fena mladých V3 Bonna Gal Clarissimus Iveta Nováková / CZ
BDT Fena mezitřída V1 Bayadera Natus venandi Iveta Nováková / CZ
BRT Pes štěňat N1 Loki Bělohorský skřítek Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Hubert z Romanova chovu Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes mladých VD2 Aran z Lineckého předměstí Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Barry Siren de Silva Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes mezitřída VD2 Bernard z Vinarských zahrad Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes mezitřída VD3 Barnabáš z Vinarských zahrad Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes mezitřída D Arnie Střihovhárt Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes mezitřída D Cimbál ze Zubovské smečky Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes otevřená VD1 Elvis ze Stružského dvora Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes otevřená D Jeremy Argus Mapel Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes otevřená D Zaco Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes pracovní V1, Vítěz třídy Dellingr zpod Chlumských hájů Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes pracovní V2 Baddy Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes pracovní VD3 Alex Tichý lovec Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes pracovní VD4 Drak z Javořických lesů Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes vítězů V1, Vítěz třídy Car z Choliny Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes veteránů V1, CCV Art Hunter Bohemia Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes čestná V1 Anterós Beatific Beast Zbyněk Kubík / CZ
BRT Pes čestná V2 Bad Bandit z Jesence Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena štěňat VN1 Etera Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena štěňat VN2 Luna Bělohorský skřítek Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena štěňat N3 Fatima Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena štěňat N4 Nera Nazzara Psi Mysteria Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena dorostu N Aida z Kasaňského vršku Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena dorostu VN1 Nora Lovec z Dračína Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena dorostu VN2 Electra zpod Chlumských hájů Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena dorostu VN3 Frencis ze Stružského dvora Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena dorostu N4 Kindness Ketinela Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých V Connie - Cloe Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Maggie Lovec z Dračína Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých V2 Crocxi Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých V3 Sweet Mysteria Gini vum Muppenschlass (FCI) Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých V4 Clea Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých VD Afi z Lineckého předměstí Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých VD Aurora Val-Rico Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých VD Junior Meg Stell Ketinela Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých D Corra Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých D Holly Latyn Jagd Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mladých D Yddy Střihovský borek Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Keysi Lovec z Dračína Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mezitřída VD2 Bailey od Petráškovy hory Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mezitřída VD3 Ambra Fanny Anisok Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mezitřída VD4 Hessi Gold Akrim Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena mezitřída D Abbie Val-Rico Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Bonpari Fiery Lucifer Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena otevřená VD2 Cyra ze Stružského dvora Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena otevřená D Arka od Oslavy Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena otevřená D Astra od Bílé laně Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena otevřená D Chira Lovec z Dračína Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena otevřená D Filoména z Jesence Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena otevřená D Hašlerka Lovec z Dračína Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena otevřená D Iris z Příseckých lesů Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní V1, Vítěz třídy Jasněnka Bělohorský skřítek Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní V2 Amytis Bohemia Borga Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní VD Alma Nitekri Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní VD Bereta in Token of Unicorn Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní VD3 Dunanti Crazy Psi Mysteria Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní VD4 Aisha Střihovhárt Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní D Abby od Bublavé jedle Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní D Aria Stark z Formanova chovu Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní D Betty od Zabité skály Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní D Clea od Zabité skály Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena pracovní D Tessie Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Sabina Lovec z Dračína Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena veteránů V2 Zigzag Zeta Kuburumba Zbyněk Kubík / CZ
BRT Fena čestná V1 Gabra Bělohorský skřítek Zbyněk Kubík / CZ
CT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Euphoriastaff Karel Iveta Nováková / CZ
CT Pes otevřená VD2 Agitátor Hezky Cesky Iveta Nováková / CZ
CT Fena mladých V1 Epifanie Hamentashen Iveta Nováková / CZ
CT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Cecílie Pupulu Iveta Nováková / CZ
CT Fena otevřená V1, Vítěz třídy Calendula Hamentashen Iveta Nováková / CZ
CT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Amálie Pupulu Iveta Nováková / CZ
CT Fena čestná V1 Butterfly Kalifa Bohemica Iveta Nováková / CZ
DDT Pes dorostu VN1 Fantom Dandie z Minic Iveta Nováková / CZ
DDT Pes dorostu N2 Federico Fellini Dandie z Minic Iveta Nováková / CZ
DDT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Igitur Amicus Magic Almonds Iveta Nováková / CZ
DDT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Just Winner z Roxburku Sun Iveta Nováková / CZ
DDT Fena mladých V1 Lady of the Lake z Roxburku Sun Iveta Nováková / CZ
DDT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Frida Kahlo z Roxburku Sun Iveta Nováková / CZ
DDT Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Bella Mia Dandie z Minic Iveta Nováková / CZ
SCT Pes dorostu N1 Alan Lir Wheatie Sweetie Iveta Nováková / CZ
SCT Pes mladých VD1 York Heart Wheaten Lulaby Iveta Nováková / CZ
SCT Pes mladých VD2 Gucci z Tržiště Iveta Nováková / CZ
SCT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Narcissus Smile Wanton Buddy's Iveta Nováková / CZ
SCT Pes otevřená V1 Jonathan Wheaten Lulaby Iveta Nováková / CZ
SCT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Flash z Tržiště Iveta Nováková / CZ
SCT Fena dorostu VN1 Zasha Ochey Wheaten Lulaby Iveta Nováková / CZ
SCT Fena mladých VD1 Yasha Sweetie Wheaten Lulaby Iveta Nováková / CZ
SCT Fena otevřená V1, Vítěz třídy Unessa Wheaten Lulaby Iveta Nováková / CZ
SCT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Rozita Wheaten Lulaby Iveta Nováková / CZ
IRT Pes dorostu VN1 Just Jake Galahad's Guardian Zbyněk Kubík / CZ
IRT Pes mladých VD1 Bellion Anaklety Zbyněk Kubík / CZ
IRT Pes mezitřída VD1 Barney Anaklety Zbyněk Kubík / CZ
IRT Pes mezitřída D Bilbo z Májového snu Zbyněk Kubík / CZ
IRT Pes otevřená VD1 Nezhnoye Plamya Yunnel Zbyněk Kubík / CZ
IRT Pes pracovní V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Jake Karmex Zbyněk Kubík / CZ
IRT Pes vítězů V1, Vítěz třídy Brix z Revíru Dvořisko Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena dorostu VN1 Jonna z Kužni Championów Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena dorostu VN2 Gwen z Kavčího hnízda Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Kairra Karmex Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena mladých V2 Iridia Sfora Nemroda Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena mladých V3 Iris Sakura-Šmi Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena mezitřída VD1 Fabiena z Kavčího hnízda Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena mezitřída VD2 Cindy Principessa rosso Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena otevřená VD1 Nezhnoye Plamya Charming Princess Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena pracovní VD1 Erin z Kavčího hnízda Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena pracovní VD2 Amy z Revíru Dvořisko Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Love z Hodějovských strání Zbyněk Kubík / CZ
IRT Fena vítězů VD2 Bessy z Revíru Dvořisko Zbyněk Kubík / CZ
JRT Pes dorostu VN1 United Star Ben Admiko Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes dorostu N2 Duran Duran Jr. od Hadího potoka Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Elisey Strong Sun Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes mladých V2 Chicco z Hradu Pihlov Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes mladých VD3 Majestic Is Born of Kiskovski Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes mladých VD4 Incognito Budweis Jack Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Zip od Bobří řeky Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes mezitřída VD2 Hidden Card Bohemia Point Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Red Roy z Andělskohorska Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes otevřená VD Eddie Admiko Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes otevřená VD Nestquick Admiko Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes otevřená VD2 Hunter Moon Hunter Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes otevřená VD3 Chatty Bohemia Point Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes pracovní V1, Vítěz třídy Ride the Lightning Inlovewith Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes pracovní VD2 Alfréd z Baštova dvora Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes vítězů V1, Vítěz třídy Crash Bandicoot White Star Bohemia Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Figlio Di Firenze Bohemian Touch Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes čestná V1 Fancy Pants Kateřina Rovenská / CZ
JRT Pes čestná V2 Axwell od Hadího potoka Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena dorostu VN1 Des'ree od Hadího potoka Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena dorostu VN2 Jade Empire Ann Puzzle Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena dorostu VN3 Chilli Star Moon Hunter Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena dorostu N4 Cookie od Švédské louky Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Olimpia L'etiole Ju Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých V2 Ka Kay Bohemia Point Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých V3 Apple Daiquiri Wigglewigglejack Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých V4 Eternal Victory White Star Bohemia Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých VD Isla Bonita Budweis Jack Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých VD MacMighty HogWild Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých VD MacMystique HogWild Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých VD Neytiri Bohemia White Hunter Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých VD Quantara Anachsunamun Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých D Hope Bel Colpo Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mladých D Nefertiti Bohemia White Hunter Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Zumba od Bobří řeky Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mezitřída V2 Fancy Fee Bene Czech Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena mezitřída VD3 Barunka od Švédské louky Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena otevřená V1, Vítěz třídy Lara z Andělskohorska Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena otevřená VD2 Expectancy Smack Snout Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena otevřená VD3 Kaileena Bohemia White Hunter Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena otevřená VD4 Dorka od Vrchu Kamýk Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena otevřená D Bernie od Vrchu Kamýk Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena otevřená D Debbie Bene Czech Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Hoppípolla Ann Puzzle Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena vítězů V2 Bow - Wow od Hadího potoka Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena veteránů V1, CCV Blue Berry Bohemia White Hunter Kateřina Rovenská / CZ
JRT Fena čestná V1 It's Now or Never Bohemian Touch Kateřina Rovenská / CZ
JP Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Komachi Ozaki Farm JP'S Vladimíra Tichá / CZ
CR Pes dorostu VN1 Belenus Hoity-Toity Gang Romana Hlúšková / CZ
CR Pes mladých VD1 Zotz Hoity-Toity Gang Romana Hlúšková / CZ
CR Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Uriáš Honey Eli Romana Hlúšková / CZ
CR Pes otevřená V1, Vítěz třídy Urun Hoity-Toity Gang Romana Hlúšková / CZ
CR Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Ganymedes Hoity-Toity Gang Romana Hlúšková / CZ
CR Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Arian Hoity-Toity Gang Romana Hlúšková / CZ
CR Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Yngvi Hoity-Toity Gang Romana Hlúšková / CZ
CR Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Lotta of Podhay Romana Hlúšková / CZ
CR Fena vítězů V1, Vítěz třídy Waka Hoity-Toity Gang Romana Hlúšková / CZ
CR Fena čestná V1 Okea Hoity-Toity Gang Romana Hlúšková / CZ
KBT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Uriash Devil Blue Dvomaro Iveta Nováková / CZ
KBT Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Branwen Hill of Tara Iveta Nováková / CZ
LT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Atila Gold Akrim Iveta Nováková / CZ
LT Fena otevřená D Sunny Aeon poustevník Iveta Nováková / CZ
MT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Bubba Black Bandits Iveta Nováková / CZ
MT Pes otevřená VD1 Andy Moravian Manchester Iveta Nováková / CZ
MT Fena mezitřída VD1 Pure Princess ze Zámecké zahrady Iveta Nováková / CZ
MT Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Fire Fairy Aluzja Iveta Nováková / CZ
MT Fena otevřená V2 Hubero Kororo z Vejřího hnízda Iveta Nováková / CZ
MT Fena otevřená V3 Ebony Princess z Městeckého mlýna Iveta Nováková / CZ
MT Fena otevřená VD4 Aida Moravian Manchester Iveta Nováková / CZ
MT Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Neyla ze Zámecké zahrady Iveta Nováková / CZ
NFT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Hold To Ransom Royal Osito Iveta Nováková / CZ
NFT Pes otevřená V1 Scotty Bohemia Enjoy Iveta Nováková / CZ
NFT Pes otevřená VD2 Ryder JT Ferus vesper Iveta Nováková / CZ
NOT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Vito Ruby Squirrel Iveta Nováková / CZ
NOT Pes otevřená V1, Vítěz třídy Chips Honey Goblin Iveta Nováková / CZ
NOT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Nixline Stellar Sky Iveta Nováková / CZ
NOT Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Jeff Happy Naux Iveta Nováková / CZ
NOT Fena štěňat VN1 Freya Iferyl Iveta Nováková / CZ
NOT Fena mladých V1 Celebrity Moveable Feast Iveta Nováková / CZ
NOT Fena mezitřída V1 Debbie Iferyl Iveta Nováková / CZ
PRT Pes dorostu VN1 Country Man Sweet Provocateur Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes dorostu VN2 Yason Bodie Ritakim Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes dorostu VN3 Yanick Ritakim Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes dorostu N4 York McBacon Ritakim Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Colt Moravia Merilen Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes mladých VD2 Archie od Jesenické louže Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes mladých VD3 X - Mike Ritakim Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes mladých D Cid z Královny Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Swen Nico Ritakim Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes pracovní VD1 Aerosmith Cordis Venatore Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes vítězů V1, Vítěz třídy Aronchupa Cordis Venatore Kateřina Rovenská / CZ
PRT Pes čestná V1 Nugget Kozlík Ritakim Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena štěňat VN1 Bohemia Treasure Cordis Venatore Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Aggie od Jesenické louže Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena mladých VD2 Blondi Křivoklátský Bull Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena mladých VD3 Cira Fly pod Buchtovým kopcem Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena mladých VD4 Georgia od Albeřské Dračice Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Carmela London's Brandy Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena mezitřída D Colette London's Brandy Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Je l'Aime Equus Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena otevřená V2 Aisza Urwisy z Kluczwody Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena otevřená VD3 Alma ze Zásmuckého kopce Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena otevřená VD4 Cesmína Realgar Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena vítězů V1, Vítěz třídy The Royal Princess Sophia Ritakim Kateřina Rovenská / CZ
PRT Fena čestná V1 Oriana Ritakim Kateřina Rovenská / CZ
PAT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Belmondo Heros Fortis Vladimíra Tichá / CZ
PAT Pes mladých VD2 Butch Heros Fortis Vladimíra Tichá / CZ
PAT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Aris Gala Black Vladimíra Tichá / CZ
PAT Pes otevřená V2 Maron Torqes Vladimíra Tichá / CZ
PAT Pes otevřená VD3 Lan Torqes Vladimíra Tichá / CZ
PAT Pes otevřená VD4 Amor Franše Vladimíra Tichá / CZ
SET Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Abaddon od Veselý Anežky Iveta Nováková / CZ
SET Pes vítězů V1, Vítěz třídy Gorau Prague Snowdrop Iveta Nováková / CZ
SET Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Aurorae od Veselý Anežky Iveta Nováková / CZ
SET Fena čestná V1, Vítěz třídy Glory Star Reggaedog Iveta Nováková / CZ
ST Pes dorostu VN1 Reach For The Stars Brueik Romana Hlúšková / CZ
ST Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Charlie Walker Majesco Romana Hlúšková / CZ
ST Pes mladých V2 Lucia's Dream Storm Sensation Romana Hlúšková / CZ
ST Pes mladých VD3 Alex from The Golden Maple Valley Romana Hlúšková / CZ
ST Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Moveable Feast Super Star Romana Hlúšková / CZ
ST Pes otevřená V2 Hayden Leon Majesco Romana Hlúšková / CZ
ST Pes otevřená V3 Highlander Kayden Majesco Romana Hlúšková / CZ
ST Pes otevřená VD4 Archibald Vlk z Gubbia Romana Hlúšková / CZ
ST Pes vítězů V1, Vítěz třídy Raibeart Ti Amo Romana Hlúšková / CZ
ST Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Don Dexigo Majesco Romana Hlúšková / CZ
ST Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Indii Deus Vult Bohemia La-Da Romana Hlúšková / CZ
ST Fena mladých V2 Berenika Ola Terraneola Romana Hlúšková / CZ
ST Fena mladých V3 Red Rose Hannah Moravia Romana Hlúšková / CZ
ST Fena mladých VD Quinn Hannah Moravia Romana Hlúšková / CZ
ST Fena mladých VD4 Dasha Royal Scotsman Romana Hlúšková / CZ
ST Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Chimichanga Bohemia La-Da Romana Hlúšková / CZ
ST Fena mezitřída V2 Iriska Moonlight Majesco Romana Hlúšková / CZ
ST Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Aphrodite Urania Ola Terraneola Romana Hlúšková / CZ
ST Fena otevřená V2 Hariska Satin Majesco Romana Hlúšková / CZ
ST Fena otevřená VD3 Sofia New Mc Monique Romana Hlúšková / CZ
ST Fena otevřená D Anomi Drsňáci ze Strašnic Romana Hlúšková / CZ
TF Pes mladých VD1 Unique Chanse Perfect Pride Vladimíra Tichá / CZ
TF Pes mladých VD2 Umberto Perfect Pride Romana Hlúšková / CZ
TF Pes mladých VD3 Bedrník od Rytíře Malovce Vladimíra Tichá / CZ
TF Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Zorro z Grodu Kopernika Vladimíra Tichá / CZ
TF Fena mladých VD1 Dunia z Grodu Kopernika Vladimíra Tichá / CZ
TF Fena mladých VD2 Bosana od Rytíře Malvoce Vladimíra Tichá / CZ
TF Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Happy Beautiful Amour Vladimíra Tichá / CZ
TF Fena otevřená V3 Rihanna Perfect Pride Vladimíra Tichá / CZ
WT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Winnie the Pooh Terrierix Iveta Nováková / CZ
WT Pes mezitřída VD1 Frodo od Zábědovského potoka Iveta Nováková / CZ
WT Pes pracovní V1, Vítěz třídy Lump z Milhostovských polí Iveta Nováková / CZ
WT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Cit ze Sádeckého údolí Iveta Nováková / CZ
WT Fena dorostu VN1 Awen Beiddgar Iveta Nováková / CZ
WT Fena mladých VD1 Aja z Malé Hranické Iveta Nováková / CZ
WT Fena mladých VD2 Odesa z Chrástkovej Iveta Nováková / CZ
WT Fena otevřená VD1 Wiky z Čelakovské hory Iveta Nováková / CZ
WT Fena pracovní VD1 Welsh Attitude Rascal at Heart Iveta Nováková / CZ
WHW Pes štěňat VN1 Zakintos Sienatori Romana Hlúšková / CZ
WHW Pes dorostu N1 Felix White Sakura Romana Hlúšková / CZ
WHW Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Pluto Astra Alba Romana Hlúšková / CZ
WHW Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Rey Happy Naux Romana Hlúšková / CZ
WHW Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Hendrix Bílý Hurricane Romana Hlúšková / CZ
WHW Pes otevřená V2 Osborn Bohemia Arnet's Romana Hlúšková / CZ
WHW Pes vítězů V1, Vítěz třídy Energizing Look Superbia Romana Hlúšková / CZ
WHW Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Valentino Happy Naux Romana Hlúšková / CZ
WHW Pes veteránů V2 King of Magic Blataj Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena dorostu VN1 Evening Star Mikristar Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena dorostu N2 Hermína My white Angel Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Angie Magic West Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena mladých V2 Biscuit Love Elven Gemstone Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena mladých V3 Peggy Astra Alba Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena mladých V4 Baneth White Monive Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Tea Sophie Klatovská perla Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena mezitřída V2 Unica ze Zelené Ořechovky Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena mezitřída V3 Arleta White Queen Livia Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena otevřená V1, Vítěz třídy Baty od Pramene Poděbradky Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena otevřená VD2 Olivie Coloris Nova Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena otevřená VD3 Amy Soley Blan Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena otevřená D Dorothea White Sakura Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Goldie Bílý Hurricane Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena vítězů V2 Wild Cat from Blataj Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Christy Klatovský karafiát Romana Hlúšková / CZ
WHW Fena veteránů V2 O'Pipa Happy Naux Romana Hlúšková / CZ

Tento web používá soubory cookies,

a to jen ty nezbytné pro správné fungování.

Souhlasím