Klub chovatelů teriérů

Aronchupa Cordis Venatore

Chcete vědět víc?
Staňte se členem KCHT!

Majitel

Lenka Lipčáková

Svinařov 200
Smečno

lenkalipcakova@gmail.com lenkalipcakova@gmail.com

723379471 723379471

Plemeno:
Parson Russell teriér
Pohlaví:
Pes
Datum narození:
29.03.2019
Číslo zápisu:
ČLP/PRT/3316/20
Číslo čipu:
945000006101894
Uchovňující známka:
výborná
Barva:
trikolor
Výška:
37 cm
Skus:
nůžkový
Chybějící zuby:
2x M3
Poznámka:

Zkoušky

ZN

Ocenění

výborný, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2xCC,3x CAC, r.CACIB

Zdravotní vyšetření

Datum Typ Výsledek Laboratoř Poznámka
07.10.2020 DM clear
07.10.2020 LOA clear
07.10.2020 SCA clear
07.10.2020 JBD clear
07.10.2020 PLL clear
07.10.2020 BAER +/+
07.10.2020 LP 0/0
07.10.2020 DOV (neplatné) neg

Rodokmen psa


Výsledky výstav

Datum Výstava Rozhodčí Třída Ocenění
31.12.2023 Nejlepší teriér KCHT/CZ Krása 2. místo /43 b.
10.12.2023 Mezinárodní (CACIB) Praha/CZ Bill Leslie/IRL šampionů V1, CAC, CACIB, BOB /10 b.
09.12.2023 Mezinárodní (CACIB) Praha/CZ Iveta Nováková/CZ šampionů V1, CAC, CACIB, BOB /10 b.
08.12.2023 Mezinárodní (CACIB) Praha/CZ Jeff Horswell/UK šampionů V1, CAC, CACIB /6 b.
02.12.2023 Krajská klubová Praha/CZ Klára Požár/CZ vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC /4 b.
26.08.2023 Krajská klubová Zbraslav u Brna/CZ František Polehňa/CZ vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC /4 b.
22.07.2023 Speciální Hluboká nad Vltavou/CZ Susanne Kaurek/A čestná V1, BOS /9 b.
31.12.2022 Nejlepší teriér KCHT/CZ Krása Vítěz plemene /122 b.
10.12.2022 Krajská klubová Praha/CZ Kateřina Rovenská/CZ vítězů V1, Vítěz třídy
17.09.2022 Mezinárodní (CACIB) Klatovy/CZ Vladimíra Tichá/CZ šampionů V1, CAC, CACIB, BOB /10 b.
10.09.2022 Klubová s KV Mladá Boleslav/CZ Klára Požár/CZ vítězů V1, CAC, CC, Klubový vítěz, BOB /10 b.
03.09.2022 Národní (CAC) Olomouc/CZ Dalibor Smékal/CZ vítězů V1, CAC, Národní vítěz, BOB /10 b.
20.08.2022 Mezinárodní (CACIB) Mladá Boleslav/CZ Robert Kubeš/CZ šampionů V1, CAC, CACIB, BOB /10 b.
07.08.2022 Mezinárodní (CACIB) Praha/CZ Gabriela van Ruiten Hajnová/CZ šampionů V1, CAC, CACIB, BOS /9 b.
06.08.2022 Mezinárodní (CACIB) Praha/CZ Gerhard Poellinger/A šampionů V1, CAC, CACIB, BOB /10 b.
05.08.2022 Mezinárodní (CACIB) Praha/CZ Sonia Pagani/I šampionů V1, CAC /4 b.
16.07.2022 Národní (CAC) Mladá Boleslav/CZ Zbyněk Kubík/CZ vítězů V1, CAC, Národní vítěz, BOS /9 b.
05.07.2022 Krajská klubová Jívová/CZ Vladimíra Tichá/CZ vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC /4 b.
02.07.2022 Národní (CAC) Klatovy/CZ Vladimíra Tichá/CZ vítězů V1, CAC, Národní vítěz, BOB /10 b.
26.06.2022 Speciální Konopiště/CZ Margaret Hooley/UK vítězů V2, res. CAC /3 b.
25.06.2022 Mezinárodní (CACIB) Brno/CZ Dalibor Smékal/CZ šampionů V1, CAC, CACIB, BOB /10 b.
21.05.2022 Mezinárodní (CACIB) Litoměřice/CZ Martina Hegr Klivarová/CZ šampionů V1, CAC, CACIB, BOB /10 b.
08.05.2022 Krajská klubová Staňkov/CZ Vladimíra Tichá/CZ vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC /4 b.
02.04.2022 Mezinárodní (CACIB) České Budějovice/CZ Adam Ostrowski/PL šampionů V1, CAC, res. CACIB /5 b.
05.03.2022 Klubová bez KV České Budějovice/CZ Alexandra Grygarová/CZ vítězů V1, CAC, CC /4 b.
31.12.2021 Nejlepší teriér KCHT/CZ Krása 6. místo, 25 b. / 5 v. /25 b.
30.09.2021 Speciální Brno/CZ Jaroslav Kubala/SK otevřená V1, res. CAC /3 b.
05.09.2021 Krajská klubová Staňkov/CZ Alena Auerbach/CZ otevřená V2
04.09.2021 Národní (CAC) Olomouc/CZ Robert Kubeš/CZ otevřená V1, CAC /4 b.
28.08.2021 Mezinárodní (CACIB) Mladá Boleslav/CZ Robert Kanás/SK otevřená V1, CAC /4 b.
22.08.2021 Krajská klubová Brno/CZ Alena Auerbach/CZ otevřená V1, Krajský vítěz, CC /4 b.
31.07.2021 Mezinárodní (CACIB) Klatovy/CZ Gabriela van Ruiten Hajnová/CZ otevřená V1, CAC, CACIB, BOB /10 b.
24.07.2021 Speciální Konopiště/CZ Gerda van Stuivenberg/NL otevřená V4
05.06.2021 Mezinárodní (CACIB) Brno/CZ Martina Hegr Klivarová/CZ otevřená V3
03.10.2020 Mezinárodní (CACIB) České Budějovice/CZ Robert Kubeš/CZ mezitřída V1, CAC, res. CACIB /5 b.
12.09.2020 Klubová s KV Mladá Boleslav/CZ Alexandra Grygarová/CZ mezitřída V1, CAC, CC
05.09.2020 Národní (CAC) Olomouc/CZ Agnieszka Nowak-Patyniak/PL mezitřída V1, CAC /4 b.
30.08.2020 Krajská klubová Brno/CZ Vladimír Hutěčka/CZ mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC /4 b.
25.07.2020 Speciální Konopiště/CZ Csaba Denk/H mezitřída V3
06.07.2020 Krajská klubová Staňkov/CZ Vladimíra Tichá/CZ mezitřída V2

Šampionáty KCHT

Datum udělení Typ šampionátu
21.03.2022 Klubový šampion KCHT

Tento web používá soubory cookies,

a to jen ty nezbytné pro správné fungování.

Souhlasím