Klub chovatelů teriérů

05.09.2021 05.09.2021

ZMĚNA TERMÍNU!!!

Pořadatel: https://vystavastankov.webnode.cz/

Informace o výstavě

Typ výstavy:
Krajská klubová
Klub:
KCHT
Město / země:
Staňkov / CZ
Uchovňující:
Ano

Výsledky výstavy

Pes / Fena Třída Ocenění Jméno Rozhodčí
ATT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Azzaro Candys Bohemica Alena Auerbach / CZ
ATT Fena dorostu VN1 Brendalina Candys Bohemica Alena Auerbach / CZ
ATT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Annie Candys Bohemica Alena Auerbach / CZ
SIT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Akim Hajduška Vladimíra Tichá / CZ
BDT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Canny Diamond Dori Alena Auerbach / CZ
BRT Pes dorostu VN1 Sigi Jazz z Bukovských lesů Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Cupcake zpod Chlumských hájů Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mladých V2 Anterós Beatific Beast Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mladých V3 Charles Lovec z Dračína Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mladých V4 Fred z Otavských strání Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mladých VD Artuš z Měšické bažantnice Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mladých VD Black z Loegrie Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mladých VD Ferenc Latyn Jagd Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mladých VD Indy z Krhova Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Apollón Beatific Beast Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes mezitřída V2 Dave Viribus Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes otevřená V1, Vítěz třídy Car z Choliny Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes pracovní VD1 Chip Bělohorský skřítek Olga Hrabáková / CZ
BRT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Quirin z Bukovských lesů Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena dorostu VN1 Masha od Paplové cesty Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých V Artemis Beatific Beast Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých V Blueberry Prosek Meadow Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých V Kidding Kate Kuburumba Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Kicking Kite Kuburumba Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých V2 Erika Gold Akrim Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých V3 Connie z Hájecké stráně Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých V4 Bora od Bublavé jedle Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých VD Arga od Veverčí nory Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých VD Blackberry Prosek Meadow Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých VD Cassie z Hájecké stráně Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mladých VD Cora Bormir Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Maggie Vakuc Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mezitřída V2 Maia z Vochovny Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mezitřída V3 Angie Lovec z Unhošťských lesů Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena mezitřída VD4 Jassie Jane Lovecké Srdce Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena otevřená V1, Vítěz třídy Ammy od Petráškovy hory Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena otevřená V2 Chundelka Bělohorský skřítek Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena otevřená V3 Xara Fleret Moravia Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena otevřená VD Sára Gold Akrim Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena otevřená VD4 Anna Dorothea z Čisteckých lesů Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena pracovní V1, Vítěz třídy Annie z Loegrie Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena pracovní VD2 Dorka Bělohorský skřítek Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena pracovní VD3 Fany od Třísovské lípy Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena pracovní VD4 Connie od Lesa Holá Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Terrible Tempest Kuburumba Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena čestná V1 Hilarious Heartsease Kuburumba Olga Hrabáková / CZ
BRT Fena čestná V2 Maxima z Bukovských lesů Olga Hrabáková / CZ
CT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Euphoriastaff Karel Olga Hrabáková / CZ
CT Fena štěňat VN1 Cecílie Pupulu Olga Hrabáková / CZ
CT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Bohdana Pupulu Olga Hrabáková / CZ
CT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Amálie Pupulu Olga Hrabáková / CZ
DDT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Hard Shadow z Roxburku Sun Vladimíra Tichá / CZ
DDT Pes otevřená V1, Vítěz třídy German Dandies' Darwin Vladimíra Tichá / CZ
DDT Pes vítězů V1, Vítěz třídy Darcy Dandie z Minic Vladimíra Tichá / CZ
DDT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Barton Dandies Candice Renoir Vladimíra Tichá / CZ
SCT Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Jasper Kyd Jacobson Wanton Buddy's Alena Auerbach / CZ
SCT Pes vítězů V2 Flash z Tržiště Alena Auerbach / CZ
SCT Fena otevřená V1, Vítěz třídy Hillary Bien Amis Alena Auerbach / CZ
SCT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Goforit Quapaw Alena Auerbach / CZ
SCT Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Amazonka z Borůvkového kopce Alena Auerbach / CZ
IRT Pes mladých VD1 Gary Sakura-Šmi Alena Auerbach / CZ
IRT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Norr z Hodějovských strání Alena Auerbach / CZ
IRT Fena dorostu VN1 Hanny Sakura-Šmi Alena Auerbach / CZ
IRT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Amy z Revíru Dvořisko Alena Auerbach / CZ
IRT Fena otevřená V1, Vítěz třídy Algena z Májového snu Alena Auerbach / CZ
IRT Fena pracovní V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Erin z Kavčího hnízda Alena Auerbach / CZ
IRT Fena pracovní D Harriet od Bedrčského dubu Alena Auerbach / CZ
JRT Pes štěňat VN1 Red Roy z Andělskohorska Alena Auerbach / CZ
JRT Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Black Gold Golden Jacks Alena Auerbach / CZ
JRT Pes mladých VD2 Bourbon od Janinky Alena Auerbach / CZ
JRT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Winner Walter od Bobří řeky Alena Auerbach / CZ
JRT Pes mezitřída VD2 Apetor Napoleonův dvůr Alena Auerbach / CZ
JRT Pes mezitřída VD3 Tabasko Dominik Alena Auerbach / CZ
JRT Pes mezitřída D Hobo HogWild Alena Auerbach / CZ
JRT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Loris Sonix Alena Auerbach / CZ
JRT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Annie Aravanci Alena Auerbach / CZ
JRT Fena mezitřída VD2 Oggy z Andělskohorska Alena Auerbach / CZ
JRT Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Lara z Andělskohorska Alena Auerbach / CZ
JRT Fena otevřená V2 Dori HogWild Alena Auerbach / CZ
JRT Fena pracovní V1, Vítěz třídy Vivien od Bobří řeky Alena Auerbach / CZ
CR Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Urun Hoity-Toity Gang Vladimíra Tichá / CZ
CR Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Marsyas Hoity-Toity Gang Vladimíra Tichá / CZ
CR Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Ganymedes Hoity-Toity Gang Vladimíra Tichá / CZ
CR Pes čestná V1 Duffy Cairn-Setuakatum Vladimíra Tichá / CZ
CR Fena štěňat VN1 Yngvi Hoity-Toity Gang Vladimíra Tichá / CZ
CR Fena dorostu VN1 Waka Hoity-Toity Gang Vladimíra Tichá / CZ
KBT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Finduilas Luinil Alena Auerbach / CZ
LT Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Night and Day Alena Auerbach / CZ
MT Pes otevřená VD1 Dasty z Městeckého mlýna Alena Auerbach / CZ
NOT Pes otevřená V1 Charlie Luxardo Star Vladimíra Tichá / CZ
NOT Fena otevřená V1, Vítěz třídy Leila Jess Terry-Westie Vladimíra Tichá / CZ
NOT Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Letty Jess Terry-Westie Vladimíra Tichá / CZ
PRT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Lucky aus der Strubklamm Alena Auerbach / CZ
PRT Pes otevřená V1, Vítěz třídy Drak od Janovického haltýře Alena Auerbach / CZ
PRT Pes otevřená V2 Aronchupa Cordis Venatore Alena Auerbach / CZ
PRT Pes otevřená VD3 Rafael Billy Libami Alena Auerbach / CZ
PRT Pes otevřená VD4 Radix Billy Libami Alena Auerbach / CZ
PRT Pes pracovní V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Aerosmith Cordis Venatore Alena Auerbach / CZ
PRT Pes pracovní VD2 Dag z Nárameckých rybníků Alena Auerbach / CZ
PRT Pes vítězů V1, Vítěz třídy Olaf Ritakim Alena Auerbach / CZ
PRT Pes vítězů V2 Beefeater Beatific Beast Alena Auerbach / CZ
PRT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Bessy z Kostelce u Jihlavy Alena Auerbach / CZ
PRT Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Je l'Aime Equus Alena Auerbach / CZ
PRT Fena otevřená VD2 Fabulous Fiji z Jeřeně Alena Auerbach / CZ
PRT Fena otevřená abs. Akira Minor Major Canis Alena Auerbach / CZ
PRT Fena pracovní V1, Vítěz třídy Argali Cordis Venatore Alena Auerbach / CZ
PRT Fena vítězů V1, Vítěz třídy Asta z Třešňové zahrady Alena Auerbach / CZ
PRT Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Quiet Riot by Kelsie Libami Alena Auerbach / CZ
SKY Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Flanagan Fifty Shades of Grey Vladimíra Tichá / CZ
ST Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Hayden Leon Majesco Vladimíra Tichá / CZ
ST Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Glengracie Mr Farenheit Vladimíra Tichá / CZ
ST Pes otevřená V2 Aron od Čížkovských kamenů Vladimíra Tichá / CZ
ST Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Bristol Tendre Devil Inka-Amanat Vladimíra Tichá / CZ
ST Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Herrieth Belinda Majesco Vladimíra Tichá / CZ
ST Fena mladých V2 Hariska Satin Majesco Vladimíra Tichá / CZ
ST Fena otevřená V1, Vítěz třídy Geraldine Daisy Majesco Vladimíra Tichá / CZ
ST Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Halo of Hope Bohemia La-Da Vladimíra Tichá / CZ
WT Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Dasty od Kvapilova jezírka Olga Hrabáková / CZ
WT Pes mezitřída V2 Fík Metujan Olga Hrabáková / CZ
WT Pes mezitřída D Athos de la Frok Olga Hrabáková / CZ
WT Pes pracovní V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Cit ze Sádeckého údolí Olga Hrabáková / CZ
WT Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ White Coffee z Čelákovské hory Olga Hrabáková / CZ
WT Fena mladých V2 Welsh Attitude Rascal at Heart Olga Hrabáková / CZ
WT Fena mladých V3 Wiky z Čelakovské hory Olga Hrabáková / CZ
WT Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Dora od Kvapilova jezírka Olga Hrabáková / CZ
WT Fena mezitřída V2 Agina od Getyho Olga Hrabáková / CZ
WT Fena otevřená V1, Vítěz třídy Frea Dav - Kar Olga Hrabáková / CZ
WT Fena otevřená V2 Cina ze Sádeckého údolí Olga Hrabáková / CZ
WT Fena pracovní V1, Vítěz třídy Gaia Floda Welsh Olga Hrabáková / CZ
WT Fena pracovní V2 Azanthea de la Frok Olga Hrabáková / CZ
WHW Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Carlos v.Lausitzer Eck Vladimíra Tichá / CZ
WHW Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Artur Květ narcisu Vladimíra Tichá / CZ
WHW Pes mezitřída VD2 Guliver Blataj Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena dorostu VN1 Fanny Rose Star od Hošťálky Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Nelly Klatovský karafiát Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mladých V2 Lollipop Happy Naux Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mladých V3 Ornella Happy Naux Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mladých VD4 Amy Soley Blan Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Fifi Bílý Hurricane Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mezitřída V2 Ofelie Klatovská perla Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mezitřída VD3 Colleta Wallachian White Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mezitřída VD4 Alisa Květ narcisu Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena mezitřída D Dorothea White Sakura Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena otevřená V1, Vítěz třídy Olive Bogarhazi Vladimíra Tichá / CZ
WHW Fena otevřená V2 Quetta White Tuvalu Vladimíra Tichá / CZ

Tento web používá soubory cookies,

a to jen ty nezbytné pro správné fungování.

Souhlasím